תאורה למפעלים

תאורת מפעלים ממלאת תפקיד חשוב ואף חיוני בהצלחתם העסקית במציאות הדינאמית והתחרותית של היום.
טיב התאורה במפעל משפיע על פריון עבודתם של הפועלים, על הרושם הראשוני שמתקבל על ידי מבקרים, חוסך בהוצאות החשמל השוטפות וטומן בחובו יתרונות נוספים ומשמעותיים מבחינה כלכלית ועסקית.
חברת בר עמי, המקצועית והמובילה בתחומה בישראל, מציעה מבחר רחב ואיכותי של פתרונות וגופי תאורה למפעלים וארגונים במגזר העסקי, כמו גם ייעוץ מקצועי מקיף וסיוע בבחירה ותכנון נכונים של מערך התאורה במפעל.
עיינו בתצלומי הפרויקטים שלנו במפעלים, והמשיכו לקרוא, על מנת לקבל את כל האינפורמציה החשובה בנוגע לתכנון ובחירה מושכלים של תאורת המפעל.

למה צריך תאורה למפעלים

תאורה נכונה וחכמה יכולה לייעל את תפקוד העובדים במפעל, ולהגביר את פריון עבודתם.
זאת, היות ותאורה מספקת, ופיזור נכון של גופי תאורה, מאפשרים לעובדים לבצע את משימותיהם באופן אפקטיבי ויעיל הרבה יותר, ותורמים לכינון אווירה חיובית ונינוחה במפעל.
לדוגמא, תאורת הצפה המכוונת נכון, מייעלת בעשרות מונים את תהליכי העבודה, במיוחד כשמדובר בפס הייצור, הדורש דיוק, התמקדות והקפדה על כל פרט.
בנוסף, תאורה חכמה למפעל חוסכת באורח מרחיק לכת בהוצאות החשמל, בשיעור של עד כ-80% חיסכון.
אם בימים עברו תאורת ההצפה (המכונה גם תאורת שטיפה) גרמה לחימום מוגזם של אזורי עבודה מסוימים, הרי שכיום, הודות לתאורת הלד החסכונית, מתאפשרים תנאי עבודה טובים בהרבה.
לבסוף, ראוי לציין שהאווירה הנוצרת במפעל ומושפעת מבחירת התאורה ועיצובה, מהווה בסיס הכרחי ליצירת רושם ראשוני חיובי על כל מבקר במתחם, בין אם מדובר במשקיע, לקוח או שותף פוטנציאלי, ואפילו בקרב ספקים – שיתייחסו ביתר רצינות להתחייבויותיהם מול ארגון שנראה מעולה.
לכן, השקעה בתאורה למפעל מחזירה את עצמה בתוך זמן קצר במיוחד, ומגדילה את הרווחים באופן משמעותי לטווח הארוך.

למה כדאי לך לבחור בר עמי תאורה

הבחירה בחברת בר עמי, המובילה בתחום התאורה בישראל, טומנת בחובה יתרונות משמעותיים למפעל שלך:

 • ייעוץ מקצועי בבחירה ועיצוב התאורה במפעל: כדי לבחור תאורה חכמה, שחוסכת הרבה כסף, לפזר אותה במפעל באופן אופטימלי ולהגיע למקסימום אור במינימום עלות – אתם צריכים את ייעוץ מקצועי מתקדם, הנשען על הניסיון הענף שלנו.
  חברת בר עמי לא רק משווקת את מיטב גופי התאורה – אלא גם מעמידה לרשותכם את המומחים המתקדמים ביותר, שישמחו להעניק לכם ייעוץ מקצועי מקיף.
 • חשיבה לעתיד: אנו נסייע לכם ללכת אל מעבר לבחירת גופים שיספקו די אור למפעל כיום, ולתכנן כבר מעכשיו את ההתרחבות והגדלת פסי הייצור העתידיים, תוך שיבוץ גופי תאורה שלא ייאלצו אתכם להשקיע שוב ברכישת פתרונות אחרים בהמשך הדרך.
 • הפן העיצובי: בחברת בר עמי מאמינים שתאורה טובה למפעל צריכה להיות גם יעילה וגם אסתטית.
  באמצעות ראייה עיצובית וידע מקצועי נרחב כשלנו, נוכל לסייע לכם לבחור את גופי התאורה ולמקמם בחלל, כדי להפיץ אור שיתרום ליצירת אווירה נינוחה וחיובית ונראות מצוינת למפעל כולו.
 • חדשנות ופיתוחים עדכניים: חברת בר עמי שוקדת כל העת על פיתוח פתרונות חדשניים בתחום התאורה, והבחירה בה יכולה לאפשר לכם ליהנות מהמוצרים העדכניים ביותר בתחום.
 • אמינות ומקצועיות: עם בר עמי, אין ספק שאתם בידיים טובות, ולראייה – הרשימה הארוכה של לקוחותינו המרוצים, הכוללת אינספור מותגים ידועים ושפע פרויקטים מצליחים.

 3 הטיפים של בר עמי לבחירה נכונה

תכנון ובחירת תאורה למפעל מהווה פרויקט מורכב, אשר ישפיע על הוואי העבודה ומידת ההצלחה בו למשך שנים רבות.
לפיכך, אספנו עבורכם, מבין אינספור עצות שהיינו יכולים להעניק לכם, שלוש מרכזיות שכדאי לכם מאוד לקחת בחשבון, רגע לפני שאתם מזמינים גופי תאורה חדשים למפעל שלכם:

 • בחרו בתאורת לד חסכונית: השימוש בתאורת לד יכול לחסוך לכם כ-80% מהוצאות החשמל, ביחס לנורות הלוגן.
  בנוסף, אורך חייהן של נורות הלד גבוה בהרבה משל כל גוף תאורה אחר.
  היבטים אלו הנם משמעותיים ביותר מבחינה חסכונית כשמדובר בתאורה נרחבת, כזו שנדרשת המפעלים, ויכולים לחסוך לכם כ-80% מהוצאות החשמל.
 • פרשו את נקודות התאורה בחכמה: חשוב שתתמקדו ותמפו את האזורים השונים במפעל, על מנת להעריך את מספר גופי תאורה הנחוצים, ולפזרם במקומות הרלוונטיים בחכמה.
  מטבע הדברים, יש אזורים הדורשים תאורה בעוצמה גבוהה יותר מאחרים, כשפיזור ופריסה נכונים, יניבו לכם תוצאות יעילות הרבה יותר.
 • אל תוותרו על עיצוב אסתטי: אמנם הפרקטיות וההתייעלות שתאורה חדשה וחכמה יותר יניבו למפעל שלכם נמצאות בראש סדר העדיפויות, אך אין להפחית בערכם של עיצוב ויצירת סביבה אסתטית במקום.
  מרחב אסתטי ואווירה נעימה, משפרים את פריון העבודה של הפועלים ויוצרים רושם חיובי על מבקרים.